Hitownia
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.

https://fakty.plportal.pl/artykuly/swiat/staniemy-sie-wielkim-inwestorem-ryanair-zapowiedzial-znaczaca-ekspansje-na-ukrainie

Komentarze

OSTATNIO DODANE

TUSK O SITWIE W PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH:TO MAFIA

- Pamiętam, jak prezes Kaczyński mówił, że z Podkarpacia zrobi drugą Bawarię, ale tego quizu z geografii nie zdał, bo zamiast Bawarii na Podkarpaciu mamy Sycylię w całej Polsce - powiedział "Gazecie Wyborczej" Donald Tusk, komentując współtworzony przez Onet cykl "Partia i Spółki".
UE chce ujednolicenia gniazd dla wszystkich urządzeń

Komisja europejska skierowała wniosek o zmiany w odpowiedniej dyrektywie, które wprowadziłyby obowiązkowy port USB-C do ładowania urządzeń. Głównym przeciwnikiem jest Apple, które wyraziło swoje obawy, że nowy akt legislacyjny ograniczyłby innowacje, a to miałoby negatywny wpływ na konsumentów. iPho
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.

Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Nie chcę już być Polakiem!!!
''Widziałem polską ziemię, ziemię krwi i potu - No cóż, to prawda, krzywdy był kraj i ucisku. Niechże go sobie tam, na jakimś obelisku Skłamią jak dotąd.''
Strajk włoski rodziców. Zapowiadają koniec odrabiania lekcji po noc

Inne posty:

95 procent Polaków jest zarażonych gronkowcem i testy dałyby wynik
Cytujemy najważniejsze wypowiedzi dotyczące epidemii koronawirusa.
Pandemia już nam niestraszna?
Jeszcze parę miesięcy temu baliśmy się wyjść z domów. Teraz jednak, po kolejnych etapach odmrożenia gospodarki, spotkania towarzyskie, uroczystości religijne czy nawet wesela nie wydają się problemem.
Francja zwraca obraz Klimta przymusowo sprzedany w czasach hitlerowski
Obraz artysty austriackiego Gustava Klimta, przymusowo sprzedany za czasów hitlerowskich, ma zostać zwrócony spadkobiercom żydowskiej rodziny.
DORADACA MORAWIECKIEGO: ZAMKNÄ„Ć POLAKÓW NA MIESIĄC!
- Jeżeli liczba nowo zdiagnozowanych chorych zacznie przekraczać 30 tys., zdecydowanie powinniśmy zamknąć Polskę – mówi w "Rzeczpospolitej" główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban. - Polska powinna być zamknięta przez miesiąc - dodaje.