Hitownia
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/makabryczna-selekcja-niedzielskiego-zbrodnia-przeciwko

Komentarze

OSTATNIO DODANE

TUSK O SITWIE W PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH:TO MAFIA

- Pamiętam, jak prezes Kaczyński mówił, że z Podkarpacia zrobi drugą Bawarię, ale tego quizu z geografii nie zdał, bo zamiast Bawarii na Podkarpaciu mamy Sycylię w całej Polsce - powiedział "Gazecie Wyborczej" Donald Tusk, komentując współtworzony przez Onet cykl "Partia i Spółki".
UE chce ujednolicenia gniazd dla wszystkich urządzeń

Komisja europejska skierowała wniosek o zmiany w odpowiedniej dyrektywie, które wprowadziłyby obowiązkowy port USB-C do ładowania urządzeń. Głównym przeciwnikiem jest Apple, które wyraziło swoje obawy, że nowy akt legislacyjny ograniczyłby innowacje, a to miałoby negatywny wpływ na konsumentów. iPho
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.

Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Nie chcę już być Polakiem!!!
''Widziałem polską ziemię, ziemię krwi i potu - No cóż, to prawda, krzywdy był kraj i ucisku. Niechże go sobie tam, na jakimś obelisku Skłamią jak dotąd.''
Strajk włoski rodziców. Zapowiadają koniec odrabiania lekcji po noc

Inne posty:

PIERWSZA OFIARA ŚMIERTELNA W POLSCE. APEL MINISTRA: NIE WYCHODŹCIE Z
Koronawirus w Polsce. Zmarła pacjentka, która przebywała w szpitalu w Poznaniu. Minister Szumowski przekazał, że nie ma zagrożenia dla jej rodziny. Mówił także o szczegółach kontroli przeprowadzonych u osób objętych kwarantanną.
W Boliwii odkryto dziesiątki gatunków uważanych za wymarłe
W głębi doliny Zongo (Boliwia), las mglisty jest domem dla niezliczonych nowych gatunków oraz innych, uważanych za wymarłe.
Zrujnowane przez wybuch muzeum w Bejrucie próbuje się odbudować
„To było bardzo trudne, zobaczyć moją 30-letnią pracę leżącą na ziemi, z powrotem w formie piasku ... Ale ważne jest, aby odbudować muzeum" - powiedziała Maya Hussaini, artystka, która pracowała nad witrażami podczas dużego remontu w muzeum, który zakończył się w 2015 r. i teraz z powrotem je odbudo
13,5 tys. górników do ponownego badania. Kolejne testy na Śląsku
Rusza kolejna tura badań przesiewowych dla górników na Śląsku. Badani będą ci pracownicy, którym wyszły wyniki ujemne podczas pierwszego etapu. Do niedzieli przebadanych ma zostać 13,5 tys. górników. - To zakończy podwójny cykl badania tego bardzo dużego, bardzo poważnego ogniska - k