Hitownia
Ślady fosfiny na Wenus
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Atmosfera Wenus zawiera ślady fosfiny, gazu, który na Ziemi przypisuje się żywym organizmom. Warunki panujące na Wenus często opisuje się jako piekielne, ponieważ dzienna temperatura jest tam na tyle wysoka, że może stopić ołów, a atmosfera niemal w całości składa się z dwutlenku wÄ

Komentarze

OSTATNIO DODANE

TUSK O SITWIE W PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH:TO MAFIA

- Pamiętam, jak prezes Kaczyński mówił, że z Podkarpacia zrobi drugą Bawarię, ale tego quizu z geografii nie zdał, bo zamiast Bawarii na Podkarpaciu mamy Sycylię w całej Polsce - powiedział "Gazecie Wyborczej" Donald Tusk, komentując współtworzony przez Onet cykl "Partia i Spółki".
UE chce ujednolicenia gniazd dla wszystkich urządzeń

Komisja europejska skierowała wniosek o zmiany w odpowiedniej dyrektywie, które wprowadziłyby obowiązkowy port USB-C do ładowania urządzeń. Głównym przeciwnikiem jest Apple, które wyraziło swoje obawy, że nowy akt legislacyjny ograniczyłby innowacje, a to miałoby negatywny wpływ na konsumentów. iPho
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.

Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Nie chcę już być Polakiem!!!
''Widziałem polską ziemię, ziemię krwi i potu - No cóż, to prawda, krzywdy był kraj i ucisku. Niechże go sobie tam, na jakimś obelisku Skłamią jak dotąd.''
Strajk włoski rodziców. Zapowiadają koniec odrabiania lekcji po noc

Inne posty:

Bandyckie ataki w północnej Nigerii
Ponad 23 osoby zostały zabite w pięciu nigeryjskich dystryktach w stanie Kaduna podczas nalotów uzbrojonych napastników. Wszystkie pięć ataków odbyło się jednocześnie.
Kobieta zmarła krótko po szczepieniu
Kobieta, która zmarła krótko po przyjęciu zastrzyku przeciw COVID-19 w punkcie szczepień w Mysłowicach, była osobą starszą i schorowaną – poinformował w poniedziałek wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.
Zaginęło kolejnych dwóch nieletnich, prawdopodobnie przyjaciół ch
Niezauważone lub zlekceważone, centrum miasta Meksyk okazało się piekłem dla dzieci. Między marmurowym blaskiem Pałacu Sztuk Pięknych, zakątkami starego miasta, które poprzedziło nowoczesną stolicę i komercyjnym ożywieniem uliczek starego miasta, dzieci doświadczają nadzwyczaj okrutn
Lista rzeczy do zrobienia: odwiedzić Motowun
Nie macie planów na wyjazd weekendowy, a desperacko chcecie wyjechać z miasta? Odwiedziny czarującej Istrii i miasta cudów was zachwyci. Motowun to małe , pełne pięknych widoków miasteczko na wzgórzu, których miłośnicy fotografii nie mogą przegapić.